Volné pracovní pozice

Aktuálně nabízíme tyto volné pracovní pozice. Chcete u nás pracovat pošlete nám Váš životopis na kariera@okchip.eu

Mobilní technik pro Polsko

HPP 25 000 – 40 000 Kč

Na pozici Mobilního technika pro Polsko hledáme samostatného, komunikativního pracovníka se zájmem o automobilový průmysl! Pozice vhodná i pro absolventy.

Náplň práce:

  • realizace chiptuningu a ostatních služeb u zákazníků v Polsku
  • komunikace s přidělenými zákazníky a řešení jejich požadavků
  • základní administrativa spojená s uvedeným
  • řešení nestandardních situací
  • plnění stanovených cílů

Nabízíme:

  • stabilní práci na dobu neurčitou
  • dobré mzdového ohodnocení
  • bonusy za plnění cílů až 10 000 kč
  • plně hrazené volání
  • kompletní vybavení
  • služební automobil
  • odjezd z místa bydliště
  • pozice vhodná i pro absolventy

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání
  • výbornou komunikační schopnost v polském jazyce
  • čistý trestní rejstřík
  • dobrou znalost o automotive
  • samostatnost
  • časovou flexibilitu
  • obchodního ducha

Zaujali jsme Vás? Napište nám něco o sobě na kariera@okchip.eu a připojte své CV. Těšíme se na Vás.

Obchodní manažer pro Polsko

AŽ 60 000 Kč

Máte komunikativní schopnosti v Polštině a Angličtině? Jste časově flexibilní, samostatně pracující s administrativně organizační schopností se zájmem o automobilový průmysl? Pokud ano, rádi Vás přivítáme u nás v týmu na pozici Obchodního manažer pro Polsko.

  • aktivní rozvoj a budování trhu v Polsku
  • komunikace a jednání s obchodními partnery a jejich správa
  • spolupráce s ostatními zaměstnanci
  • vyhledávání obchodních příležitost

Požadavky:

  • jazyková vybavenost na komunikativní úrovni (Polština, Angličtina)
  • tah na branku
  • profesionální vystupování, komunikační a prezenční dovednost
  • časová flexibilita
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz B (aktivní řidič)
  • zájem o automotive

Nabízíme:

  • mzdu až 60 000 Kč
  • bonusový systém za plnění cílů
  • služební vůz i k soukromým účelům