CHIPTUNING OD OKCHIPU?

Uvažujete o chiptuningu pro své vozidlo a zvažujete využítí našich služeb? Zkuste OK CHIP.cz mobilní chiptuning s garancí!

PŘIJEDEME UPRAVIT I VAŠE VOZIDLO! JSME OK CHIP!

ZA SVÝMI ZÁKAZNÍKY JEZDÍME MY

Nemusíte za námi nikam jezdit. Naši technici jezdí svými zákazníky po celém Česku a Slovensku a zcela bez příplatku. Úpravu provádíme u zákazníka doma nebo například v práci. Cestovné je již zahrnuto v základní ceně chiptuningu.

 

MOBILNÍ CHIPTUNING

Přijedeme za vámi kamkoliv po Česku a Slovensku a úpravu provedeme u vás doma nebo na předem domluveném místě a to zcela bez příplatku

NAŠE CENY JSOU KONEČNÉ

Veškeré naše ceny jsou již konečné a zahrnují spooooustu služeb již v základní ceně chiptuningu. Za co jinde platíte je u nás standard!

NADSTANDARDNÍ ZÁRUKY

Na veškeré naše úpravy (chiptuning) dáváme nadstandardní záruku 60 měsíců na funkčnost!

GARANCE ABSOLVOVÁNÍ STK/SME

Strašák v podobě technické a měření emisí? S naší úpravou žádné obavy! Veškeré naše úpravy splňují nové měření emisí protože nepřekračuji emisní normu danou výrobcem! A to vám garantujeme!


KARTA VÝHOD ZDARMA

Pouze OK CHIP.cz mobilní chiptuning s garancí nabízí vždy něco navíc. Za co jinde platíte je již v základní ceně chiptuningu. Jen u nás získáte opětovné nachipování či nahrání původního softwaru do vozidla již spolu se základní cenou. Podívejte se co přináší naše karta výhod.

NADSTANDARDNÍ SLUŽBY V CENĚ CHIPTUNINGU

Za co jinde platíte je již součástí ceny našeho chiptungu v podobě naší karty výhod, kterou dáváme k úpravě zcela zdarma takže například přehřátí softwaru servisem není žádný problém. Do 12 měsíců opětovně nachipujeme a to zcela zdarma!

ZAVOLÁME VÁM

Potřebujete poradit s úpravou či objednávkou? Ozvěte se.

Stačí zaslat své telefonní číslo a náš operátor se s Vámi spojí. Pro naše zákazníky je k dispozici zákaznický servis od pondělí do pátku.