NAŠE ZÁRUKY

PŘIJEDEME UPRAVIT I VAŠE VOZIDLO! JSME OK CHIP

Nejen nejnižší cena a nadstandardní služby na trhu v oblasti chiptuningu, ale i extra záruky a zákaznický servis jsou pro nás prioritou. Standardně na všechny naše úpravy nabízíme prodlouženou záruku ve výši 60 měsíců s možností doživotního prodloužení za malý poplatek.

Samozřejmostí u nás je i záruka na upravenou řídící jednotku po dobu 24 měsíců od data provedení úpravy. Našim zákazníkům jsme schopni garantovat bezproblémové absolvování technické kontroly a měření emisí neboť veškeré naše úpravy nepřekračují emisní normu danou výrobcem.

NADSTANDARDNÍ ZÁRUKY A GARANCE JSOU PRO NÁS SAMOZŘEJMOST

ZÁRUKA NA ÚPRAVU

Na všechny naše úpravy (chiptuning) poskytujeme nadstandardní záruku ve výši 60 měsíců od data provedení úpravy na funkčnost úpravy.

ZÁRUKA NA ECU

Na upravenou řídící jednotku poskytujeme standardní záruku 24 měsíců. Proto máte jistotu, že pokud by se během úpravy či po ní něco stalo vlivem naším úpravy, tak ji opravíme nebo vyměníme.

GARANCE STK/SME

Strašák v podobě STK a SME? S naší úpravou nemusí. Garantujeme bezproblémové absolvování technické prohlídky a měření emisí z důvodu nezvýšení emisní normy dané výrobcem.

DOŽIVOTNÍ GARANCE

Žádáte něco navíc? Jsme schopni nabídnout za malý poplatek navýšení záruky na úpravu respektive funkčnost úpravy po celou dobu životnosti vozu.

ZAVOLÁME VÁM

Potřebujete poradit s úpravou či objednávkou? Ozvěte se.

Stačí zaslat své telefonní číslo a náš operátor se s Vámi spojí. Pro naše zákazníky je k dispozici zákaznický servis od pondělí do pátku.