OK CHIP MOBILNÍ CHIPTUNING

Okchip s.r.o. IČO: 07427581, Thunovská 179/12, 118 00 Praha vystupující pod obchodní značkou OK CHIP.cz mobilní chiptuning.

PŘIJEDEME UPRAVIT I VAŠE VOZIDLO! JSME OK CHIP

Vyšší výkon s nižší spotřebou a to vše s nadstandardními zárukami a službami v základní ceně chiptuningu. Naše úpravy splňují emisní normu danou výrobcem a proto můžeme garantovat bezproblémovost na technické kontrole a měření emisí. Veškeré naše úpravy realizujeme přímo u zákazníka doma a to zcela bez příplatku. Za svými zákazníky jezdíme my a bez příplatku. Veškeré naše ceny jsou vždy konečné!

 

MOBILNÍ CHIPTUNING

Přijedeme za vámi kamkoliv po Česku a Slovensku a úpravu provedeme u vás doma nebo na předem domluveném místě a to zcela bez příplatku

MOBILNÍ CHIPTUNING

Veškeré naše úpravy provádíme vždy u zákazníka doma, v práci nebo na místě kde se dohodneme. Odpadá tedy nutnost objíždět pobočky či servisní místa. Za svými zákazníky jezdíme my a to vše bez příplatku.

Naši technici upravují vozidla po celém Česku a Slovensku. Veškeré servisní úkony včetně záručního a pozáručního servisu provádíme vždy u zákazníka doma. Jsme OK CHIP.cz

 

 


OK CHIP.cz mobilní Chiptuning s realizací u zákazníka přináší vždy něco navíc. Součástí základní ceny chiptuningu je naše zákaznickou kartu s extra výhodami ZDARMA již v základní ceně chiptuningu. Za co se jinde platí, je u nás standard.

 

Přehrá-li Vám v servise řídicí jednotku? S naší kartou výhod žádný problém. Opětovné nachipování a mnohem více je díky tomu ZDARMA.

OK CHIP mobilní chiptuning nabízí vždy navíc. Proto již v standardní ceně úpravy jsou obsaženy služby navíc, za které jinde platíte:

ÚPRAVU SOFTWARU

Základní položkou naší ceny je úprava neboli optimalizace softwaru řídící jednotky dle našich výkonnostních tabulek. Nenabízíme nesmyslné hodnoty, ale vždy a pouze optimum za které držíme záruku.

ZÁLOHU PŮVODNÍHO SOFTWARU

Originální software je u nás automaticky zálohován, pokud budete mít s sebou při úpravě flash disk, nahrajeme Vám ho i na něj a nebo můžeme poskytnout za malý poplatek náš. Obraťte se na naše techniky, jsou tu pro Vás!

CERTIFIKÁT O ÚPRAVĚ

Od náš vždy obdržíte certifikát o provedené úpravě a zakázkový list, který slouží zároveň jako záruční list. Součástí certifikátu je i naše karta výhod. Jsme OK CHIP.cz!

NAŠE ZÁRUKY

Na veškeré naše úpravy poskytujeme nadstandardní záruky ve výší 60 měsíců a 24 měsíců na upravenou řídící jednotku. Chcete něco více? Je možné nabídnout i doživotní záruku po celou dobu životnosti vozu.

KARTA VÝHOD ZDARMA

Přehráli Vám v servise řídicí jednotku, či potřebujete například při prodeji vozu nahrát původní software? S naší kartou výhod žádný problém. Součástí úpravy je karta výhod myslící na tyto úkony, které můžete pouze u OKCHIPu čerpat zcela zdarma.

NEZVÝŠENÍ EMISNÍ NORMY

Veškeré naše nabízíme úpravy jsou koncipovány jako optimální poměr mezi zvýšením výkonu a snížení spotřeby. Proto můžeme našim zákazníkům garantovat nezvýšení emisní normy dané výrobcem. Proto po naší úpravě garantujeme bezproblémovost na STK a SME.

UPRAVILI JSME JIŽ TISÍCE VOZIDEL

Za celou dobu provozu OK CHIP.cz mobilní chiptuning jsme upravili již tisíce osobních, vozidel, kamionů a traktorů. Zkuste naše služby. Jsme tu pro Vás a přijedeme upravit i Vaše vozidlo!

JEZDÍME PO CELÉM ČESKU A SLOVENSKU

OK CHIP mobilní chiptuning s garancí poskytuje své služby po celé České republice a celé Slovenské republice, kdy úpravu provádíme přímo u zákazníka doma, či v práci nebo na místě, které zákazníkovi nejvíce vyhovuje. Máte další dotazy? Kontaktujte naši zákaznickou podporu, která se těší na Vaše dotazy.

ZAVOLÁME VÁM

Potřebujete poradit s úpravou či objednávkou? Ozvěte se.

 +420 739 564 936

okchip@okchip.eu

Stačí zaslat své telefonní číslo a náš operátor se s Vámi spojí. Pro naše zákazníky je k dispozici zákaznický servis od pondělí do pátku.