NAŠE SLUŽBY

PŘIJEDEME UPRAVIT I VAŠE VOZIDLO! JSME OK CHIP

Mimo chiptuning nabízíme i další služby od deaktivace START/STOP až pod vypnutí AdBlue s realizací u zákazníka jako vždy bez příplatku za cestovné! Zeptejte se naší infolince nebo nám napište zda dokážeme nabídnout doplňkovou úpravu i pro Váš vůz. V případě využítí doplňkových služeb, kromě opravy teplých startů, nejsme schopni garantovat bezproblémovost na STK či SME. Tyto služby jsou prováděny pouze na výslovné přání zákazníka.

 Veškeré naše služby realizujeme u zákazníka a bez příplatku.

 CHIPTUNING VYŠŠÍ VÝKON – NIŽŠÍ SPOTŘEBA

Zvýšení výkonu – snížení spotřeby s garancí bezproblémovosti na technické a měření emisí.

od 3370 Kč

DIAGNOSTIKA PAMĚTI ZÁVAD

Chcete mít naprostou jistotu v jakém stavu je Vaše vozidlo. Za mírný poplatek nabízíme diagnostiku paměti závad.

od 250 Kč

DEAKTIVACE START/STOP

Pomocí naší softwarové úpravy docílíme trvalého vypnutí AUTO START/STOP systému. Navíc spolu s chiptuningem za zajímavou cenu.

Vypnutím AUTO START/STOP nejen že docílíte zvýšení uživatelského konfortu při řízení svého vozu, ale zároveň uspoříte značné náklady na servis.

od 1570 Kč

DEAKTIVACE AdBlue

Pomocí naší softwarové úpravy řídící jednotky docílíme trvalého vypnutí systému vstřikování AdBlue a tím i snížením provozních nákladů spojených s doplňováním.

od 3470 Kč

OPRAVA TEPLÝCH STARTŮ

Našim zákazníkům dokážeme pomoci i v případě problému takzvaných špatných teplých startů, kdy se tento jev projevuje především u VW koncernových motorizací TDI.

od 1370 Kč

DEAKTIVACE OMEZOVAČE RYCHLOSTI

Chcete využít celý potenciál vašeho vozu, ale mate ve voze omezovač rychlosti? I v tomto případě Vám dokážeme pomoci. Úprava je možná pouze s chiptuningem.

od 1370 Kč

DEAKTIVACE VÍŘIVÝCH KLAPEK

Softwarově jsme schopnim zákazníkovi pomoci i s problémem výřivých klapek. Úprava je možná pouze s chiptunigem.

od 1370 Kč

DEAKTIVACE MAF SENZORU

Pomocí sw. úpravy řídící jednotky vypneme snímač množství nasávaného vzduchu tzv. váhy vzduchu. Úprava je možná pouze s chiptunigem.

od 1370 Kč

DEAKTIVACE LAMBDA SONDY

Pomocí sw. úpravy řídící jednotky vypneme neboli deaktivujeme kyslíkový senzor ve výfukovém potrubí neboli lambda sondu. Úprava je možná pouze s chiptunigem.

od 1970 Kč

DEAKTIVACE EGR VENTILU

Softwarovou úpravou docílíme i vypnutí EGR ventilu. Tyto úpravy ale našim zákazníkům nedoporučujeme provádět jelikož vůz se po té stává nezpůsobilým k provozu na pozemních komunikacích a tudíž neprojde technickou prohlídkou.

od 1370 Kč

DEAKTIVACE DPF/FAP

Softwarovou úpravou docílíme vypnutí filtru pevných částic DPF/FAP. Tyto úpravy ale našim zákazníkům nedoporučujeme provádět jelikož vůz se po té stává nezpůsobilým k provozu na pozemních komunikacích a tudíž neprojde technickou prohlídkou.

od 3470 Kč

ZAVOLÁME VÁM

Potřebujete poradit s úpravou či objednávkou? Ozvěte se.

 +420 739 564 936

okchip@okchip.eu

Stačí zaslat své telefonní číslo a náš operátor se s Vámi spojí. Pro naše zákazníky je k dispozici zákaznický servis od pondělí do pátku.