Portál zákazníka

zákaznický servis pro stávající zákazníky

Jste již našim zákazníkem a potřebujete zařídit servisní úkon nebo zadat reklamaci? Nejrychlejší vyřízení Vašeho požadavku je využití naše kontaktního formuláře níže.

Zákaznický servis

Telefon Česko:

+420 739 564 936

Telefon Slovensko:

+421 944 000 115

E-mail:

okchip@okchip.eu

 Po – Pá

 

8 – 17

 

Kontaktní formulář pro stávající zákazníky

Abychom mohli vyřídit Váš požadavek v co nejkratším čase potřebujeme vyplnit veškeré údaje týkající se dané zakázky.

  Požadavek:  Podrobná specifikace požadavku:

  Připojit soubory:

  Ochrana proti spamu:

   

  Nejčastější otázky

  Pokud došlo k přehrátí řídící jednotky autorizovaným servisem nejspíše jste přišel o naši úpravu. Stačí kontaktovat náš zákaznický servis s požadavkem na opětovné nachipování - bylo-li takto učiněno do jednoho roku od provedení úpravy, tak je to v rámci karty výhod zdarma. Jinak je úkon dle daného sazebníku.

  Není problém. Kontaktujte náš zákaznický servis a nahrajeme do vozidla původní software. Do jednoho roku od provedení úpravy je tento úkon zdarma. Jinak dle sazebníku.

  Pokud se chystáte na technickou kontrolu nebo měření emisí a máte variantu úpravy OPTIMUM nemusíte mít žádné obavy. Pouze servisnímu technikovi nedoporučujeme uvádět, že máte vozidlo nachipované.

  V případě garanční prohlídky doporučujeme servisnímu technikovi neuvádět, že máte vozidlo upravené nebo chipované. 

  Máte jiný problém s vozidlem nebo chcete podat reklamaci? Využijte níže uvedený kontaktní formulář pro stávající zákazníky, kde podrobně sepište Váš problém či požadavek. Čím více údajů vyplníte tím, rychlejší vyřízení vašeho požadavku bude.

  Reklamaci uplatníte přes Portál zákazníka, kde popíšete Váš problém. Na základě tohoto požadavku budete kontaktován naším zákaznickým servisem s dalším postupem.Reklamaci zaslanou jiným způsobem než přes Portál zákazníka není možné vyřídit.

  Jsme tu pro vás!

  +420 739 564 936 okchip@okchip.eu Po-Pá 8 – 17