Portál zákazníka

Jste již našim zákazníkem a potřebujete zařídit servisní úkon nebo zadat reklamaci? Nejrychlejší vyřízení Vašeho požadavku je přes portál zákazníka. Níže vyberte správný formulář čeho se Váš požadavek týká.

Reklamace

Velmi nás mrzí, že se u Vaší úpravy vyskytly komplikace. Uděláme vše pro to, abychom tento nedostatek odstranili. Vyplňte prosím náš reklamační formulář a náš zákaznický servis Vás bude kontaktovat s dalším postupem.

Pokračovat Pokračovat

Servisní požadavek

Jste naším zákazníkem a potřebujete zařídit například opětovné nachipování či nahrání původního softwaru? Máte jiný servisní požadavek? Vyplňte prosím náš formulář a náš zákaznický servis Vás bude kontaktovat.

Pokračovat Pokračovat

Nejčastější otázky

Pokud došlo k přehrátí řídící jednotky autorizovaným servisem nejspíše jste přišel o naši úpravu. Stačí kontaktovat náš zákaznický servis s požadavkem na opětovné nachipování - bylo-li takto učiněno do jednoho roku od provedení úpravy, tak je to v rámci karty výhod zdarma. Jinak je úkon dle daného sazebníku.

Není problém. Kontaktujte náš zákaznický servis a nahrajeme do vozidla původní software. Do jednoho roku od provedení úpravy je tento úkon zdarma. Jinak dle sazebníku.

Pokud se chystáte na technickou kontrolu nebo měření emisí a máte variantu úpravy OPTIMUM nemusíte mít žádné obavy. Pouze servisnímu technikovi nedoporučujeme uvádět, že máte vozidlo nachipované.

V případě garanční prohlídky doporučujeme servisnímu technikovi neuvádět, že máte vozidlo upravené nebo chipované. 

Máte jiný problém s vozidlem nebo chcete podat reklamaci? Využijte níže uvedený kontaktní formulář pro stávající zákazníky, kde podrobně sepište Váš problém či požadavek. Čím více údajů vyplníte tím, rychlejší vyřízení vašeho požadavku bude.

Reklamaci uplatníte přes Portál zákazníka, kde popíšete Váš problém. Na základě tohoto požadavku budete kontaktován naším zákaznickým servisem s dalším postupem.Reklamaci zaslanou jiným způsobem než přes Portál zákazníka není možné vyřídit.

Jsme tu pro vás!

+420 739 564 936 okchip@okchip.eu Po-Pá 8 – 17